دپارتمان حقوقی موسسه مکنا

پاسخگوی تمامی نیاز های حقوقی کسب و کار شما

یکی از اولویت‌های اساسی مدیران در تدوین استراتژی برای مجموعه‌های زیر نظر خود، کنترل و کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است. مدیران با دانش و با تجربه ابزارهای گوناگونی برای مواجهه با این مقوله در اختیار می‌گیرند. به عنوان نمونه بهره‌گیری از صنعت بیمه، آثار و عواقب سوء حوادث ناشی از کار را کاهش می‌دهد و یا داشتن اطلاعات بروز از بازار پول و سرمایه، دغدغه حفظ نقدینگی و سرمایه در گردش واحدها و گرفتار شدن در تله تورم را کاهش می‌دهد. بخشی از مخاطراتی که خاطر مدیران را در جامعه ما نگران می‌کند، غیرقابل پیش‌بینی است اما بخشی از این آسیب‌ها قابل شناسایی، پیش‌بینی و حتی پیشگیری هستند، به شرط آنکه مدیران به ابزارهای پیش‌بینی و پیشگیری مجهز باشند. مشاوره حقوقی مدیران در جهت آگاهی از قوانین ، یکی از ابزارهای کاهش ریسک و پیشگیری از مخاطرات است. حجم عظیم قوانین مرتبط با محیط‌های کسب و کار و تغییرات گسترده و کوتاه مدت این قوانین اخذ مشاوره حقوقی در مدیران بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی را ضروری می‌سازد و غفلت از این قوانین در عقد قراردادها (خرید، فروش، استخدام و …) و دیگر تکالیف قانونی (ارائه اظهارنامه، دفاتر قانونی و …) بهره‌وری مدیران را کاهش و عملکرد واحدها را دچار خسران می‌کند.

تجربه چندین ساله مکنا در زمینه‌های حقوقی

از جمله مشکلاتی که کارآفرینان و صاحبان مشاغل با آن مواجه هستند حجم عظیم قوانین مرتبط با محیط‌های کسب و کار و تغییرات گسترده و کوتاه مدت این قوانین است. قوانین بیمه، مالیات، کار و سایر قوانین موضوعه کشور ، یک دغدغه و چالش جدی فراروی مدیران بنگاه‌های تولیدی قرار می‌دهد و غفلت از این قوانین در عقد قراردادها (خرید، فروش، استخدام و …) و دیگر تکالیف قانونی (ارائه اظهارنامه، دفاتر قانونی و …) بهره وری مدیران را کاهش و عملکرد واحدها را دچار خسران می‌کند. مدیرانی که دغدغه کمتری دارند بیشتر به توسعه مجموعه‌های خود تلاش خواهند کرد.

موفقیت های دپارتمان حقوقی مکنا از زبان آمار

۰ +
مشاوره حقوقی در دعاوی
۰
داوری اختلافات اشخاص حقیقی و حقوقی
۰
نفر ساعت برگزاری دوره‌های اموزشی حقوقی
۰
عضو پر انرژی

خدمات دپارتمان حقوقی مکنا

ارائه مشاوره در عقد کلیه قراردادها

تنظیم قرارداد پرسنل، لحاظ نمودن الزامات قوانین موضوعه

مشاوره امور بیمه‌ای ‏‏‎ ‎

مشاوره امور مالیاتی و تنظیم دفاتر قانونی و اظهارنامه

سؤالات پر تکرار

با توجه به تمامی مواردی که در بالا گفته شد آژانس دیجیتال مارکتینگ مکنا یکی از بهترین گزینه های برای شما و کسب و کارتان برای همکاری در زمینه های مربوط به حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت، سئو سایت، طراحی گرافیک و تولید محتوا میباشد.

از روش های مختلفی میتوانید پروژه خود را به مکنا بسپارید. از جمله پر کردن فرم های مربوط به هر یک از خدمات ما و یا تماس تلفنی با شماره های تماسی که در اختیارتان قرار گرفته است.

در صورتی که در مورد پروژه خود سوالی دارید میتوانید با مشاورین آژانس دیجیتال مارکتینگ مکنا تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین نحو شما را راهنمایی کنند.

کارشناسان دپارتمان حقوقی مکنا

دکتر یوسف احمدی

مشاور حقوقی

مدیرعامل موسسه مکنا

  • کارشناسی ارشد حقوق بین الملل – دانشگاه آزاد تبریز
  • کارشناسی حقوق – دانشگاه پیام نور
  • کارشناسی مهندسی آبیاری –  دانشگاه تبریز
Untitled design

فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند