دپارتمان منابع انسانی مکنا

مکنا تمامی نیاز های منابع انسانی کسب و کار شما را پاسخ می‌دهد

بنگاه‌های اقتصادی زیربنای ایجاد یک جامعه ایده‌آل را تشکیل می‌دهند. بنابراین بهبود و توسعه آن‌ها در به وجود آمدن چنین جامعه‌ای اثر مستقیم دارد. از طرفی اغلب بنگاه‌های اقتصادی با چالش‌های جدید در حوزه‌های سازمانی و منابع انسانی روبرو هستند. با توجه به تجربیات تیم مدیریت منابع انسانی موسسه مکنا در مدیریت پرسنل خود مجموعه و همچنین سازمان‌های تحت مشاوره خود، از نزدیک با دغدغه‌ها و چالش‌های مدیران و صاحبان کار و کسب آشنا بوده و درصدد ارائه راهکارهای کاربردی برای این چالش‌ها و دغدغه‌ها می‌باشد.

تجربه چندین ساله مکنا در زمینه منابع انسانی

ما در موسسه مکنا با گرد هم آوردن اساتید و مشاوران خبره این حوزه و اخذ مجوز کانون ارزیابی و توسعه مدیران از سازمان امور اداری و استخدامی کشور، مفتخریم اعلام کنیم به عنوان تنها موسسه تخصصی و فعال در حوزه کانون ارزیابی، در برگزاری کانون و همچنین طراحی و پیاده سازی فرآیندهای مدیریت منابع انسانی آمادگی ارائه خدمات به سازمان‌ها را داریم.

موفقیت‌های دپارتمان منابع انسانی مکنا از زبان آمار

۰
مشاوره شرکت
۰
طراحی و پیاده سازی فرآیندهای منابع انسانی
۰
کانون ارزیابی و توسعه مدیران
۰
نفر ساعت آموزش

مزیت های رقابتی دپارتمان منابع انسانی مکنا

badge (3)

تیم مجرب

این موسسه با تیم‌سازی و همکاری با اساتید مجرب حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی سعی در ارائه بروز ترین و کاربردی‌ترین راهکارها در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی نموده است.

badge (3)

بومی سازی مفاهیم علمی

قطعا به کار بردن مفاهیم و الگوهای علمی تاثیر بسزائی در ارتقا، بهره‌وری نیرو انسانی و همچنین عملکرد سازمان دارد. لیکن نکته‌ای که در به کارگیری این مفاهیم باید مدنظر قرارداده شود، بومی‌سازی و تطابق این الگوها و مدل‌ها با فرهنگ سازمانی خودمان می‌باشد. لذا یکی از دغدغه‌های این موسسه بومی سازی الگوها و مدل‌های مدیریت منابع انسانی جهت بهره‌مندی سازمان‌ها می‌باشد.

badge (3)

تنها موسسه دارنده مجوز کانون ارزیابی

موسسه مکنا تنها، موسسه در استان آذربایجان شرقی می‌باشد که دارای مجوز کانون ارزیابی و توسعه مدیران از سازمان امور اداری و استخدامی کشور می‌باشد.

خدمات دپارتمان منابع انسانی مکنا

طراحی ساختار سازمانی

ساختار سازمانی محوری است که بنای تعامل نیروهای انسانی با یکدیگر و اساس روابط کار را تعیین می‌کند. سطح تعارض، چالش‌ها، پیچیدگی‌ها، رسمیت و میزان روابط غیررسمی و روحیه کارهای تیمی از طریق ساختار تعیین می‌گردد. این‌که چه نیروهایی با چه ویژگی‌ها و مهارت‌ها در چه جایی مورداستفاده قرار بگیرند پاسخی است که طراحی یک ساختار مناسب به مدیر می‌دهد.

تجزیه تحلیل شغل و تدوین استاندارد مشاغل

تجزیه و تحلیل شغل فرآیندی است که از طریق آن، شغل مورد نظر به تفصیل و با توجه به جزئیات بررسی و مطالعه شده و وظایف و الزامات، انتظارات و مسئولیت‌ها و همچنین ویژگی‌های مورد انتظار از شاغل آن کشف می‌شود.

برگزاری کانون ارزیابی

سازمان‌ها با بهره‌گیری از دانش منابع انسانی ضمن تعریف فرایند جذب و توجه به شاخص‌های استخدام نیروی انسانی از یک طرف و به کارگیری روش‌های بروز در فرآیند استخدام، افراد توانمند را به سازمان خود جذب و استخدام می‌کنند.

مدیریت عملکرد منابع انسانی

یک مدیر هوشمند باید بداند کارمندان او چه کاری انجام می‌دهند، چگونه این کار را انجام می‌دهند، و چرا این کار را انجام می‌دهند. اطلاع از این جزئیات، بدون استقرار یک سیستم پویا برای شناسایی نقش‌ها، درک نقاط ضعف و قوت کارکنان، ارائه و دریافت بازخورد و نظام پاداش، میسر نیست. فرآیندی که در این مسیر به مدیر کمک می‌نماید، مدیریت عملکرد کارکنان می‌باشد.

نیازسنجی، طراحی و آموزش منابع انسانی سازمان‌ها

آموزش‌های ارائه شده به روش‌های سنتی، مخصوصا برای پرسنل نسل جدید کارآمد و جذاب نبوده و در ادامه اثربخشی لازم هم ندارد. لذا با به کارگیری روش‌های جدید از جمله بهره‌گیری از گیمیفیکیشن و بازی وارسازی بایستی آموزش‌های طراحی کرد که در حین بازی و تفریح، مفاهیم سازمانی را نیز به مخاطب انتقال دهد

طراحی نظام انگیزشی، پاداش و جبران خدمت کارکنان و حقوق و دستمزد

ساختار پرداخت دربرگیرنده مقایسه عدالت درونی و بیرونی است لذا کارفرمایان باید به دقت آن را بررسی و ضمن طراحی نظام پرداخت متناسب تعادل ایجاد نمایند.

مشاوره و استقرار تعالی سازمانی

مدل تعالی، نوعی ساختار مدیریتی است که با تکیه بر اصول و مفاهیم اساسی و توجه به معیارهای اصلی مدیریت کیفیت فراگیر و سیستم خودارزیابی، امکان بهسازی و پیشرفت سازمان را فراهم می‌کند.

تدوین آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های سازمانی

سؤالات پر تکرار

با توجه به تمامی مواردی که در بالا گفته شد آژانس دیجیتال مارکتینگ مکنا یکی از بهترین گزینه های برای شما و کسب و کارتان برای همکاری در زمینه های مربوط به حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت، سئو سایت، طراحی گرافیک و تولید محتوا میباشد.

از روش های مختلفی میتوانید پروژه خود را به مکنا بسپارید. از جمله پر کردن فرم های مربوط به هر یک از خدمات ما و یا تماس تلفنی با شماره های تماسی که در اختیارتان قرار گرفته است.

در صورتی که در مورد پروژه خود سوالی دارید میتوانید با مشاورین آژانس دیجیتال مارکتینگ مکنا تماس بگیرید تا مشاورین ما به بهترین نحو شما را راهنمایی کنند.

اعضای تیم منابع انسانی مکنا

دکتر عبدالله عظمت

مهندس عبدالله عظمت

مشاور منابع انسانی

دکتر ناهیده نجفی

دکترناهیده نجفی امامی

مشاور منابع انسانی

دکتر حمید شیخی

دکترحمید شیخی

مشاور منابع انسانی

نمونه پروژه‌های منابع انسانی مکنا

کانون ارزیابی مجتمع مس سونگون

کانون ارزیابی اداره هواشناسی استان آذربایجان غربی ۱

کانون ارزیابی سرمایه گذاری مسکن شمالغرب

مشاوره مدیریت منابع انسانی شرکت گندم نام

مشاوره منابع انسانی کارخانه خوراک دام و طیور افخمی

مشاوره مدیریت منابع انسانی مجموعه دانیال

کانون ارزیابی اداره هواشناسی استان آذربایجان غربی 2

کانون ارزیابی اداره هواشناسی استان آذربایجان غربی ۲